Informace o průběhu kampaně

Po Karlových Varech se kampaň Daruj krev, zachraň život představila i v Chebu. Druhý promo den v Karlovarském kraji na chebské pěší zóně měl stejně jako v krajském městě obrovský úspěch. 


U stánků se zastavily stovky lidí, kteří si měli možnost nechat zjistit svou krevní skupinu. "Kromě toho jim pracovníci Nemocnice Sokolov změřili zrak, pod UV lampou prováděli hygienu rukou nebo měřili tlak či cukr v krvi," informoval za organizátory kampaně z Komunitního centra Chebsko předseda organizace Jan Hamar. Cílem kampaně je mladým lidem představit smysl dárcovství krve a přilákat nové dárce. "Promo den nás přesvědčil o tom, že to, co děláme, má smysl," dodal Jan Hamar. 

 

Dnes probíhá od 13-17 hodin na pěší zóně v Chebu u obchodního domu PRIOR DEN DÁRCŮ. Můžete se těšit na měření tlaku, zraku, určení krevní skupiny, zjištění hladiny cukru v krvi nebo se také registrovat do registru dárců kostní dřeně. Pod UV lampou si můžete vyzkoušet, jak si správně myjete ruce. 


Těšíme se na Vás!

🆕S radostí oznamujeme že se k naší kampani oficiálně připojila restaurace GURMÁN Mariánské Lázně. Vedení i zaměstnanci této restaurace podporují náš projekt i tím že se stanou novými dárci krve 💕. Děkujeme !!! 💟💟💟..🚑

Auto Červený

07.02.2020

🆕💕 Dnes vám představujeme našeho dalšího partnera a podporovatele. Je jím AUTO ČERVENÝ Mariánské Lázně. Pokud si v Mariánkách :) a širokém okolí představíte vozy Škoda, automaticky se vám vybaví také Auto Červený a to již dlouhé roky.
Po celou dobu naší kampaně budeme jezdit vozy které nám zcela nezištně a ZDARMA poskytla právě tato firma. 💕...

🆕ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA MINISTERSTVA VNITRA - 211 představujeme našeho prvního podporovatele ! 💟

🆕💯 Nejspíš je zbytečné popisovat proč tento projekt vznikl... to už víte :) ... Dobrý nápad, myšlenka však sama o sobě zas tolik nedokáže. Je potřeba lidí kteří jsou ochotní za myšlenkou jít a něco pozitivního pro společnost udělat. Počínaje zítřkem zde proto postupně představíme firmy a společnosti bez kterých by projekt DARUJ KREV - ZACHRAŇ...

🆕 První video k projektu DARUJ KREV - ZACHRAŇ ŽIVOT.
TELEVIZE CHEBSKO jako hlavní mediální partner kampaně a moderátor ALEŠ STRNAD .. 💟‼️💯 sledujte náš fb profil: darujkrevzachranzivot

Počínaje Pondělkem 3. 2. 2020 oficiálně spouštíme Kampaň DARUJ KREV - ZACHRAŇ ŽIVOT. Jako první příspěvek na našem blogu je oficiální leták kampaně :)